фото із соцмереж

Російські спецслужби вдерлися до будинків ще двох татар, проводять обшук – Смєдляєв

Як виявилося, причиною проведення обшуків стала спільна світлина з Ленуром Іслямовим, що з'явилась в мережі Інтернет

Ранком четверга, 20 лютого, у Бахчисараї у будинках кримських татар російські спецслужби провели черговий обшук. Про це повідомив голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв на сторінці у Facebook.

"У Бахчисараї, у 6-му мікрорайоні по вулиці А. Кримського, 38, у будинку Енвера і Асана Серверових проводиться обшук, також обшук проводиться на сусідній вулиці у будинку Абдувелієва Енвера", – повідомив Смедляєв.

За його словами, приводом для обшуку в будинку одного з кримських татар у Бахчисараї стала його спільна фотографія з координатором блокади Криму Ленуром Іслямовим, розміщена в Інтернеті.

"Наразі обшук завершився, вилучили комп'ютер. Виявляється, в Інтернеті було фото одного з них з Ленуром Іслямовим! Тобто це (обшук) у рамках проведення антитерористичних заходів", – повідомив Смедляєв, передає "Крим.Реалії".

Як повідомив раніше адвокат Еміль Курбедінов, "є докази, що обшуки і репресії мусульман відбуваються за підписом і з санкціонування муфтія Криму".

Попередній матеріал
Полторак: Будь-які домовленості з агресором не варті навіть паперу, на якому вони підписані
Наступний матеріал
Данилюк: Україна розцінює $3 млрд "кредиту Януковича" як політичний хабар за відмову від євроінтеграції

Є докази, що обшуки і репресії мусульман відбуваються за підписом і з санкціонування муфтія Криму – адвокат Еміль Курбедінов

В окупованому Криму відбуваються нові обшуки у кримських татар

Спецслужби РФ влаштували обшуки у будинку кримського татарина через його незгоду з окупацією

Репресії у Криму: ФСБ влаштувало обшук та допитало татарку через її проукраїнську позицію