Військовослужбовець ЗСУ
Військовослужбовець ЗСУ Скріншот відео

Російські окупанти захопили в полон бійця ЗСУ

  21 січня пропагандисти і представники спецслужб РФ, які працюють на тимчасово окупованих територіях України, виклали відео допиту нашого військовослужбовця

  Під час бойових дій на Донбасі зник військовослужбовець Станіслав Панченко. У 58 окремій мотопіхотній бригаді оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗСУ підтвердили факт зникнення бійця та оприлюднили заяву про психологічний та фізичний тиск на нього з боку окупантів, які захопили його в полон. Про таке повідомили на офіційній сторінці бригади у Facebook.

  "Панченко Станіслав Мирославович дійсно боєць 58 ОМПБР. Ми акцентуємо увагу на тому, що, швидше за все, сказані ним слова на відео є результатом психологічного чи навіть фізичного тиску шляхом "обробки" військовослужбовця. Підтвердженням цього є те, що відеозвернення опублікували лише на третій день після зникнення військовослужбовця. Фактично цього досить для проведення "роз'яснювальної" роботи. Відомо, що всі інформаційні матеріали проросійських найманців є нічим іншим, як елементом інформаційної війни", – зазначили у повідомленні.

  Слід зазначити, що 21 січня пропагандисти і представники спецслужб РФ, які працюють на тимчасово окупованих територіях України, виклали відео допиту нашого військовослужбовця і почали поширювати його на своїх пропагандистських ресурсах.

  Попередній матеріал
  У КНР заборонили створювати ГМО-людей
  Наступний матеріал
  Кличко назвав дату, коли відкриють автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенcький міст
  Loading...

  ОБСЄ зафіксувала понад 20 російських танків у районі Тернового

  Доба в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено

  Міноборони: Зникнення італійського фотографа на Донбасі – фейк

  Минулого року СБУ заборонила в'їзд 157 росіянам

  Ситуація в ООС: ворог чотири рази порушили "тишу", втрат у лавах ЗСУ немає

  В ООН порахували, скільки осіб стали жертвами війни на Донбасі