СБУ
СБУ СБУ

Російська найманка перейшла на бік України – СБУ

  Читайте по-русски
  Крім того, СБУ отримала додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів НЗФ

  У Службі безпеки України підтвердили факт виведення на підконтрольну територію України найманця російських НЗФ на Донбасі Світлани Дрюк. Про таке повідомила прес-служба СБУ.

  "Перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки СБУ, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україну, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі", – йдеться в тексті повідомлення.

  Крім того, СБУ отримала додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів НЗФ, кількісний склад військової техніки і бойові позиції, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів та важкого озброєння, яке постійно надходить з РФ.

  "Фактично вся операція відбувалася в умовах жорсткого контррозвідувального режиму ФСБ РФ на тимчасово окупованій території, у зв'язку з чим вимагала від співробітників СБУ безпрецедентного рівня конспірації та майстерності в умовах високого психологічного навантаження", – наголосили в СБУ.

  Попередній матеріал
  У березні Tesla презентує новий електрокар Model Y
  Наступний матеріал
  Російські війська почали випробовувати нові безпілотники на Донбасі – ГУР
  Loading...