Росіяни Львова протестували проти російської агресії

  Кілька десятків росіян Львова прийшли разом з дітьми до приміщення генерального консульства Росії у Львові, щоб висловити свій протест проти російської агресії в Україні. Про це повідомляє


  Як повідомляється, учасники протесту тримали у руках українські прапори, жовті кульки з намальованим тризубом і плакати з написами російською мовою: "Путін – ти зіпсував мені дитинство", "Путін – не забирай у нас дитинство", "Я – росіянин і моя батьківщина – Україна", "Русскій мір – це війна".

  "Я народився у Львові, тут ходив у школу, моя мама з Росії. Ми представляємо етнічних росіян і це консульство має захищати нас. Ми кажемо їм, що ми не бандити і не бандерівці. Росія – агресор, прийшла у мою країну, проливати кров громадян України. По російському телебаченню кажуть, що нас тут, росіян у Львові, вбивають молотками, а ми кажемо, що завтра готові захищати Україну і своїх дітей і брати у руки зброю проти російських військових", – наголосив ініціатор акції Сергій Костенко.

  Учасники акції обмазали червоною фарбою російський прапор, який їм передали друзі з Криму. А також обмалювали дитячі іграшки, які діти кинули під ворота приміщення генконсульства Росії у Львові.

  Зазначається, що ніхто із працівників консульство до росіян Львова не вийшов.
  Попередній матеріал
  "Газпром" підпише угоду про "Південний потік" з австрійською компанією
  Наступний матеріал
  Росіяни не бачать альтернативи Путіну – опитування