Росіян ледве не побили у київській фан-зоні [відео]

  Росіян ледве не побили у київській фан-зоні - в інцидент вчасно втрутилася міліція. А у Варшаві двох громадян Російської федерації таки відгамселили. Варашава наелектризована у передчутті сьогоднішнього матчу Польща-Росія. Місцева преса вже охрестила поєдинок варшавською битвою. Нонна Стефанова - з подробицями.

  Перед матчем збірних Польщі і Росії навіть в уряді - атмосфера "спортивна". Прогноз від прем’єр-міністра - "Перемога Польщі із рахунком 4:0". Щоб підбадьорити свою команду, засідання ради міністрів закінчили - нетрадиційно.

  Бойовий дух підтримує і місцева преса. На перших шпальтах газет заклики "На москаля!", і порівняння нинішнього матчу - із Варшавською битвою 20-го року. Тоді поляки змогли відбити наступ радянської армії. Обіцяють не поступитися і зараз.

  Міхал Колмус, уболівальник із Варшави: "Звичайно, між Польщею та Росією є певні історичні зв’язки. Але тут присутня любов до футболу, то ж атмосфера гри, я сподіваюся, буде непоганою.  Хоча, звісно, вона залежатиме від результату матчу. Вірю, що жодних сутичок не станеться – і ми переможемо".

  Подивитися гру до Варшави  з’їхалися тисячі російських фанатів. П’ять тисяч із них на стадіон пройдуть маршем, вздовж Вісли.

  Не менший ажіотаж - серед грецьких та чеських уболівальників. Вони з’їхалися до Вроцлава, де зустрічаються їхні збірні. Обидва табори фанатів нарікають, що їхні команди мають проблеми зі складом гравців. Тому сподіваються, якщо не на перемогу - то хоча б на нічию.

  Роман, уболівальник із Чехії: "Ми повинні сьогодні забити м"яча! Інакше - неможливо. ЧЕХІЯ!!!!"

  Марсело, уболівальник із Греції: "Я думаю, буде нуль-нуль. Це дуже складний матч".

  Поки команди готуються до гри, польська поліція - стежить за безпекою у містах. Зокрема, розслідують кілька бійок, які спалахнули після попередніх матчів. Роботи чимало, адже нинішні змагання мають стати особливо велелюдними за кількістю фанів.

  Йоанна Муха, міністр спорту Польщі: "Ми очікуємо, що нинішні матчі будуть будуть неймовірно цікавими і уболівальників у фан-зони прийде понад мільйон".

  Нонна Стефанова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Фестиваль косарів відбувся на Закарпатті [відео]
  Наступний матеріал
  Українська столиця пройшла випробування футболом [відео]
  Теги: