Українська столиця пройшла випробування футболом [відео]

  Київ - безпечний. Українська столиця пройшла випробування футболом. Перший матч Євро-2012 на Олімпійському відбувся без надзвичайних ситуацій. Мирною була атмосфера також і в офійній фан-зоні на Хрещатику. Однак без втручання правоохоронців не обійшлось. 13-ть українських вболівальників затримали через сварку із росіянами.

  Тільки позитивні емоції та гордість за рідну збірну. Українці радіють перемозі. Тоді як шведські фанати залишають середмістя похнюплені.

  На відміну від Польщі, де в перший день єврочемпіонату сталися сутички між вболівальниками, київська фан-зона розійшлась мирно. Настрою на бійки не було ані у шведів, ані українців.

  Під час вчорашнього матчу в середмісті працювало 6 з половиною тисяч міліціонерів. Також містом чергувало майже півтори тисячі рятувальників МНС.

  Микола Чечоткін, заступник директора Департаменту управління рятувальними силами МНС: "В міністерстві в цілодобовомау режимі працює опреративна група, яка відстлідковує загальну оперативну обстановку. Ця оперативна група здійснює постійний моніторинг і координує дії підрозділів МНС, які залучаються або можуть залучатися до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій".

  Щоби запобігти сутичкам, при вході до фан-зони у вболівальників вилучали усі заборонені предмети. Це речі, які теоретично могли бути використані у бійках. Однак за мирне закінчення матчу столичні правоохоронці дякують українським та шведським уболівальникам.

  Володимир Поліщук, речник МВС України: "Надзвичайних подій ексцесів не сталося і керівництво київської міліції подякувало шведським вболівальникам за те, що не зважаючи на поразку, вони доволі мирно розійшлись. Сподіваємося, що в будь-якому випадку вболівальники будуть себе поводити в межах нашого законодавства".

  Наступного напруженого дня правоохоронці очікують уже цієї п"ятниці. Тоді українська збірна зійдеться у двобої із французами.

  Ольга Сас-Тарасова, Олена Сорокіна та Микола Лебедєв, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Росіян ледве не побили у київській фан-зоні [відео]
  Наступний матеріал
  Ситуація з регулярністю польотів літаків компанії "Аеросвіт" поступово стабілізується
  Теги: