Військова база зберігання поблизу Новоозерного
Військова база зберігання поблизу Новоозерного фото Крим.Реалії

Росія нарощує військовий потенціал в окупованому Криму – супутникові фото

Читайте по-русски
У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів України показали нові військові бази та частини, збудовані окупантами на півострові

Росія продовжує нарощувати військову присутність в тимчасово окупованому Криму – за останні роки на території півострова РФ збудувала десятки нових військових об'єктів. Про це повідомило "Крим.Реалії".

На свіжому знімку селища Новоозерне поблизу озера Донузлав видно, як нещодавно серед степу з'явилася військова база.

"Уже в 2019 році і протягом 2020 року тут з'явилася велика військова частина. Це база зберігання на випадок війни. Наприклад, коли проводиться мобілізація, то людей треба чимось озброювати і це озброєння зберігається саме в такому місці. Це сотні артилерійських систем, броньована техніка тощо", – сказав він.

На знімках з космосу також видно, що нещодавно поблизу Керчі впритул до траси "Таврида" з'явилися нові радіолокаційні станції і щонайменше 8 ракетних комплексів С-400.

На околиці Євпаторії окупанти збудували величезну радіоантену діаметром близько 30 метрів, а в самому місті в захопленому РФ українському космічному центрі зараз базуються російські військово-космічні сили.

Ще один об'єкт Росія збудувала поруч з Севастополем – 2016 року там розпочалося будівництво радіотехнічної станції з десятком супутникових антен-тарілок із середнім діаметром близько 5 метрів.

В космічному центрі зафіксували ще десятки новобудов і модернізацій, які Росія проводить в Криму – ці дані потім передають до СБУ і у Збройні сили України, де їх аналізують і дають оцінку загрозі з боку Росії.

Нагадаємо, в січні в НАТО заявили, що відстежують військову присутність Росії в регіоні Чорного моря й окупованому Криму і стурбовані її розширенням.

 

 

 

Попередній матеріал
Журналістів телеканалів Медведчука хочуть позбавити акредитації в усі держустанови країни – ЗМІ
Наступний матеріал
Лідер ХДС Німеччини підтримує ідею розширення ЄС та надання Україні "європейської перспективи" – посол
Loading...