Табір ромів
Табір ромів Радіо Свобода

У МВС порахували, скільки ромів живе в Україні

  Від початку року зафіксовано вже шість нападів на поселення ромів

  В Україні проживає понад 100 тисяч ромів, які облаштували 3,1 тисячу таборів. Про таке заявив глава Нацполіції Сергій Князєв, передає прес-служба МВС.

  При цьому, від початку року зафіксовано вже шість нападів на поселення ромів.

  "У цьому році до поліції надійшло шість повідомлень щодо нападу на такі поселення: три – у Києві, два – Львівська область, одне – у Тернопільській", - зазначив Князєв.

  Він також уточнив, що поліція відкрила за цими фактами дев’ять кримінальних проваджень, з яких чотири - за фактами хуліганських дій, три – за ознаками порушення рівноправності громадян і ще одне - за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Крім того, відкрито провадження за фактом умисного вбивства.

  "Всі ці злочини є однотипними і пов’язані із нападами на місця компактного проживання ромів групами радикально налаштованої молоді", - зауважили в МВС.

  "Мета правопорушень – публічне знищення таких поселень та збурення соціальної напруги в державі. Усі ці напади – добре сплановані та організовані. До них причетні парамілітарні громадські організації, які хибно позиціонують себе захисниками правопорядку, незаконно наділивши самі себе функціями забезпечення публічної безпеки", - підкреслив голова Нацполіції України.

  Попередній матеріал
  "За заслуги перед Литвою": Грібаускайте нагородила Ільмі Умерова
  Наступний матеріал
  15-річний досвід святкування Івана Купала на Житомирщині – що особливого
  Loading...