5 канал

Романюк: На сьогодні 2/3 нападів на журналістів здійснюють звичайні люди

Журналістика – це професія, яка передбачає соціальну відповідальність, а не просто працювати на медіа

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявила виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк.

"Журналістика – це професія, яка передбачає соціальну відповідальність у чомусь, а не просто працювати на медіа. І те, що у нас журналістика дійсно у чомусь втрачає оцю свою соціальну функцію, впливає на довіру до журналістики. Ми зараз зареєстрували одну дуже цікаву тенденцію, протягом останніх двох років, якщо у 2013 році основними нападниками на журналістів були місцеві чиновники, працівники правоохоронних органів, то станом на сьогодні в Україні 2/3 нападів на журналістів скоюють пересічні громадяни. Вони йдуть по вулиці, бачать групу з камерою і можуть реагувати не адекватно - це падіння довіри, це емоційна складова", - зазначила Романюк.

Нагадаємо, головний редактор сайту "Цензор.нет" Юрій Бутусов заявив, що під час війни необхідно прийняти законодавчіобмеження на будь-які види співпраці українських засобів масової інформації, журналістів, громадян з російськими засобами масової інформації.

Попередній матеріал
Порошенко звільнив одразу шість суддів
Наступний матеріал
Братиславський процес: на саміт ЄС вперше за 43 роки не приїхали представники Британії
Теги:
Loading...
Романюк розповіла про тенденції в українських медіа

Романюк розповіла про тенденції в українських медіа

Журналіст: В українському ефірі відбуваються інформаційні спецоперації

Журналіст: В українському ефірі відбуваються інформаційні спецоперації