president.gov.ua

Порошенко звільнив одразу шість суддів

  Двоє з посадовців були звільнені через порушення присяги

  Президент України Петро Порошенко підписав укази про звільнення низки суддів у судах різних інстанцій. Про це повідомляє АПУ.

  Зокрема, йдеться про суддю Донецького окружного адміністративного суду Миколу Бойка, якого звинувачують у порушенні присяги.

  "Установлено, що у березні 2016 року рішенням "голови" так званої "ДНР" зазначений суддя, який є носієм судової влади в Україні та уповноважений здійснювати правосуддя і виконувати свої обов’язки на професійній основі, був призначений на посаду у незаконну створену на тимчасово окупованій території установу – "суд" так званої ДНР", - йдеться у повідомленні.

  Крім того, під звільнення за порушення присяги потрапив суддя господарського суду Одеської області Павло Меденцев. Він упродовж тривалого часу - 327 робочих днів - не з’являвся на робочому місці.

  Глава держави також звільнив суддю Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Сергія Бундукова, суддю Луганського окружного адміністративного суду Романа Твердохліба, суддю Житомирського районного суду Житомирської області Марину Лукінову, у зв'язку з поданням заяв про звільнення з посади за власним бажанням.

  Суддю Уманського міськрайонного суду Черкаської області Анатолія Іванова звільнено з посади у зв'язку із закінченням строку, на який його призначено.

  Як повідомлялося, напередодні ВРЮ схвалила рішення про звільнення одіозної судді Царевич.

  Попередній матеріал
  Історія "українського Хатіко": вірний пес Лорд чекав свого померлого господаря більше 10 років
  Наступний матеріал
  Романюк: На сьогодні 2/3 нападів на журналістів здійснюють звичайні люди
  Loading...

  ВРЮ схвалила рішення про звільнення одіозної судді Царевич, рішення - за Президентом

  Президент звільнив голову Київської облдержадміністрації

  Рада звільнила 12 суддів, які працювали на бойовиків

  Депутати звільнили понад півтисячі суддів