Петро і Марина Порошенки у вишиванках
Петро і Марина Порошенки у вишиванках http://inlviv.in.ua

Родина Порошенків закликала українців провести парад вишиванок у соцмережах – відео

Читайте по-русски
Прапор, герб, гімн, мова, вишиванка роблять українців єдиною нацією, є джерелом сили предків, символом нашої боротьби за майбутнє

Провести 21 травня Парад вишиванок у соціальних мережах із хештегом #ОдягниВишиванку закликали українців з усього світу Петро та Марина Порошенки.

"Зараз, коли реванш стукає у двері нашого дому, потужні символи, що єднають, особливо цінні. Прапор, герб, гімн, мова, вишиванка роблять нас єдиною нацією, є джерелом сили предків, символом нашої боротьби за світле майбутнє. Ми одягаємо вишиванку, щоб показати – ми єдиний сильний непереможний народ. У нашому серці – Україна", – написав п'ятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

"П'ята колона Кремля не полишає надій повернути Україну під вплив Росії. Але я впевнений, єдність українців та щира любов до України не дадуть ворогу розвернути нас до минулого... У Міжнародний День вишиванки українці по всьому світу одягнуть свої улюблені вишиті сорочки та сукні. Давайте разом влаштуємо парад вишиванок у соціальних мережах. Нехай вишиванка єднає українців!" – додав він.

Закликала долучитися до всесвітнього параду вишиванок і Марина Порошенко з доньками.

Вишиванка – це унікальний дрес-код українця. Данина традиції і історії, і у той же час – сучасне і завжди актуальне вбрання. Вишита нитками чи принтована, передана у спадок від мами або щойно куплена у магазині. На сході, заході і навіть на іншому кінці світу вишиванка завжди символізує Україну в серці!

Хай наш національний одяг єднає, надає нам сил і віри у перемогу. Слава Україні! #ОдягниВишиванку

Попередній матеріал
Маршрутки забиті, трамваї не їздять: харків'яни розповіли про ситуацію з транспортом у місті
Наступний матеріал
На Миколаївщині розцвіло найбільше в Європі поле диких орхідей – наразі вони під загрозою зникнення
Loading...