Родичі зниклих без вісти моряків "Нафтогазу-67" мають сумніви щодо чесності розслідування

  Родичі зниклих безвісти моряків затонулого судна "Нафтогаз-67" незадоволені тим, як їх інформують про хід рятувальних робіт.
  Близькі скаржаться і на брак даних, і на їх достовірність. Свої претензії вони висловили на прес-конференції у Сімферополі. Родичі зниклих стверджують: їх вводять в оману, коли кажуть, що з моряками немає зв`язку. Жінки запевняють, вони дозвонитися можуть. І навіть чують на іншому кінці дроту відповідь, проте не знають чию.

  Наталя Киндюк: "Карточки, которые они приобрели по приезду в Китай, мы до сих пор по ним дозваниваемся ежедневно. Записи разговоров с китайцами тоже есть в электронном виде. Мы наняли переводчика с китайского языка, который нам объяснил, что с нами разговаривает не оператор, не радио, а это конкретные люди".

  Людмила Таран: "Достоверной информацией мы не обладаем, она слишком разноречива, сначала из штаба "Черноморнефтегаза" мы получали информацию, что судно подняли на мелководье, что работают водолазы, обследуются отсеки судна, что ждут прибытия сверхмощного крана. Никто его не поднимал, оно инаходиться на той же глубине - 37 метров. а также вся остальная информация о спасательных работах абсолютно никакими фактами не подтверждена".

  Нагадаємо, досі невідомою залишається доля 15 моряків з екіпажу "Нафтогазу-67". Шестеро їхніх товаришів, які врятувалися після катасрофи відмовляються покидати Гонконг, поки водолази не знайдуться усіх їхніх колег.
  Попередній матеріал
  Путін занепокоєний розширенням НАТО
  Наступний матеріал
  Виставку, присвячену Голодомору, відкрили у Севастополі (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...