Путін занепокоєний розширенням НАТО

  Яап де Хооп Схеффер провів переговори з Володимиром Путіним. Володимир Путін зазначив: він занепокоєний розширенням блоку, а надто - його наближення до російських кордонів. Це на думку російського президента - пряма загроза безпеці Федерації.

  Також наголосив - слів Альянсу про те, що він не становить загрозу - для Кремля замало. Російський керманич натякнув: якщо НАТО хоче продовжити співпрацю з Москвою, має зважати на її інтереси.

  Володимир Путін, президент Росії: "Очевидно, що результативність нашого співробітництва буде залежати від того, наскільки країни НАТО будуть враховувати інтереси Російської Федерації. Поява на наших кордонах потужного воєнного блоку буде сприйнята у Росії як пряма загроза національної безпеки нашої країни".

  Яап де Хооп Схеффер, генсек НАТО: "Звичайно, розширення НАТО - це проблема для Росії. Це суперечливе питання у наших взаєминах, проте конфронтації під час нашої розмови не я не відчув. Обговорення цього питання відбулося у спокійній атмосфері. Тому причин панікувати немає. Ми продовжуємо обговорення".

  Попередній матеріал
  Наомі Кемпбел заарештували за підозрою у нападі на поліцейського
  Наступний матеріал
  Родичі зниклих без вісти моряків "Нафтогазу-67" мають сумніви щодо чесності розслідування
  Теги:
  Loading...