Заручники в ОРДЛО
Заручники в ОРДЛО dnews.dn.ua

Робоча група завершила верифікацію списків заручників "ДНР", на черзі – другий список

Наступного тижня під час зустрічі у Мінському форматі має розглядатися інформація за двома списками – і "ДНР", і "ЛНР"

Робоча група завершила верифікацію (перевірку) списків осіб, які перебувають в Україні і яких донецькі бойовики хочуть повернути на підконтрольні їм території. Про процес верифікації телефоном "5 каналу" повідомив представник офісу омбудсмена Михайло Чаплига.

За його словами, нині розглядають аналогічні списки так званої "ЛНР". Водночас, переговірники не розголошують кількість осіб, які відмовилися повертатися на окуповані території.

"Ми сподіваємося, що вже наступного тижня відбудеться зустріч в Мінському форматі, і розглядатися будуть вже разом – й інформація щодо верифікації за списками "ЛНР", і за списками так званої "ДНР", тобто за обома списками. Зараз відбувається верифікація по списках так званої "ЛНР" – там трошки менший список, і я думаю, що нам вдасться зробити це досить швидко", – розповів представник офісу омбудсмена Михайло Чаплига.

Нагадаємо, кількасот заґратованих в Україні поплічників бойовиків відмовляються повертатися на окуповані території. Проте, терористи в це не вірять і продовжують вимагати від Києва видати їм цих людей. Коли ж міжнародні посередники запропонували незалежну перевірку за участі ОБСЄ та Уповноваженого України з прав людини, так звану верифікацію, то бойовики спочатку погодилися почати процес 18 квітня, а потому зірвали домовленості.

Зазначимо також, що кількість заручників у терористів на Донбасі перевищила 120 осіб.

Попередній матеріал
Наслідки штурму офісу ОУН у столиці: двоє активістів досі в лікарні
Наступний матеріал
"Маленька перемога": на Донеччині українські бійці збили ворожий безпілотник "Фантом"
Loading...