Сутички біля офісу ОУН
Сутички біля офісу ОУН фото із соцмереж

Наслідки штурму офісу ОУН у столиці: двоє активістів досі в лікарні

ОУНівці стверджують, що напередодні протестували проти акції "Безсмертний полк"

Двоє активістів Організації українських націоналістів (ОУН) і досі перебувають у столичній лікарні після того, як 9 травня їх затримували правоохоронці, штурмуючи офіс ОУН. Про це повідомили на прес-конференції представники цієї організації, передає "5 канал". 

"Особливо важкі побиті - друг "Лютий" і ще одна наша посестра. Вона в лікарні. Дехто пише заяви заяви в прокуратуру, тому не було зрозуміло, через що це все", – каже голова проводу ДР ОУН Микола Коханівський.

"Вони викрали всі наші речі – гроші; документи; карту, на якій позначено добровольчі підрозділи ОУН. Все, що тут знаходилось, все, що мало для них цінність, підозру – все повитягали. Навіть у дівчат косметички", – стверджує голова Павлоградської організації ДР ОУН Владислав Шевчук.

За словами представників ОУН, о 5:00 напередодні офіс організації, розташований на вулиці Мазепи, був заблокований. Приміщення розташоване на вулиці, якою 9 травня йшов так званий "Безсмертний полк". ОУНівці стверджують: протестували проти цієї акції.

Нагадаємо, за повідомленням поліції, з офісу невідомі кидали по натовпу кульки з фарбою та димові шашки. Цілили також картоплею та яйцями. Правоохоронці, щоб затримати активістів, почали штурм будинку. Загалом до райвідділку доправили 27 осіб. Наразі один із них перебуває за ґратами.

Затриманим закидають дрібне хуліганство. Тепер в Організації українських націоналістів вимагають відставки міністра внутрішніх справ.  

Як інформував 5.UA, День перемоги над нацизмом у Другий світовій не минув у Києві без сутичок та провокацій – поліції довелося кордонами розділяти проукраїнських активістів та проросійських, які намагалися влаштувати в українській столиці вигадану в Кремлі акцію під назвою "Безсмертний полк". Крім того, заворушення сталися біля офісу ОУН. З вікон будівлі летіли фаєри та димові шашки. 

Попередній матеріал
Оригінальні штори, їжа і будинки: чим Україна підкорила Захід
Наступний матеріал
Робоча група завершила верифікацію списків заручників "ДНР", на черзі – другий список
Loading...