Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка ГО \"Ліга інтернів\"

Рябошапка: У справі Шеремета затримані лише виконавці, треба ще знайти організаторів

  Читайте по-русски
  Зеленський також заявив, що чекає від правоохоронців інформацію, хто є замовником убивства журналіста

  Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета є лише виконавцями, але не замовниками злочину. Про це із посиланням на дані слідства він сказав на брифінгу МВС.

  Рябошапка наголосив, що "це тільки перші кроки – встановлено тих, хто планував і підривав, але потрібно дізнатися, хто є організатором цього злочину". Також очільник Генпрокуратури зазначив, що на сьогодні між МВС і ГПУ "може бути вперше прекрасне співробітництво, і воно дає результати".

  Президент України Володимир Зеленський також заявив, що чекає від правоохоронних органів відповіді на запитання, хто є замовником убивства журналіста.

  "Ймовірних убивць було сьогодні затримано, дуже багато відповідей сьогодні ми отримали. Але є ще одне запитання, хто замовник? Я впевнений, що на це запитання знайдеться відповідь наступного разу. Я хочу вірити, що це буде третя, остання зустріч з приводу цієї гучної справи, вбивства Павла Шеремета. Не хочеться, щоб це було таким "серіалом", – зауважив Зеленський.

  Нагадаємо, сьогодні у поліції назвали п'ять підозрюваних у виконанні вбивства Шеремета.

  Попередній матеріал
  У 2025 році Європа запустить складальник космічного сміття
  Наступний матеріал
  У Мексиці для бідних створили перше у світі село, надруковане на 3D-принтері
  Loading...