Репортаж про враження людей, які зустрічалися з Бушем у Києві (ВІДЕО)

  Політики візит Джорджа Буша називають знаковим, а пересічні кияни, яким вчора довелося поспілкуватися з президентським подружжям, - вважають, вони доторкнулися до історії. Буш поїхав - спогади лишилися.
  У школі №57 з поглибленим вивченням англійської гарячими слідами готують експозицію, присвячену вчорашньому візиту Джорджа та Лори Буш. Щонайменше до неї увійдуть фотографії із зустрічей та подарунки, які школярі та викладачі отримали від американського президента. Серед них: візитівки Буша, блокноти з печаткою Білого Дому та значки з українським і американським прапорами. Директор школи не шкодує президентського подарунку та з легкістю відриває папірці перед журналістами, які тепер у школі часті гості.  За один день презент схуднув щонайменше на чверть.

  Анастасія Хонякіна, 5 канал: "Джордж Буш зустрівся зі старшокласниками тут, у музеї 57-ї школи. За зачиненими дверима президент Америки розповів, як він в минулому поборов алкогольну залежність та що тепер його найбільша мрія – стати дідусем. За щирість школярі подарували йому таку футболку".

  Проте одягти, та й практично доторкнутися до подарованого одягу американський президент не встиг, спрацювала служба безпеки.

  Попри ретельний контроль, зустріч пройшла легко – стверджують старшокласники.  Джордж Буш, переступивши поріг, збив школярів з пантелику, сказавши: "У вас є до мене питання?". Їм довелося відкинути заготований сценарій зустрічі та перейти до розмов. Питання про долю України та особисте життя президента – найбільше цікавили молодь. На визначену американською стороною тему СНІДу чомусь так і не поговорили. Директору школи найбільше запам`яталися снайпери та собаки, і - перша леді Америки.  

  Під враженням від Лори Буш і в Музеї Тараса Шевченка. Його директорка особисто проводила екскурсію почесній гості. Текст узгоджували із високими інстанціями - щоб за півгодини перша леді Сполучених Штатів зрозуміла історичне значення постаті Кобзаря. Лора Буш сумлінно зупинялася в кожній залі, розглядала експозицію та розпитувала про Шевченка. А вичерпно їй відповідала - Катерина Ющенко. Зовсім не шевченківський експонат - раритетна книга про першого президента Америки Джорджа Вашингтона - дружину президента сорок третього зацікавив особливо. Вона навіть погортали старовинні сторінки. А на прощання отримала передбачувані подарунки - книгу про музей та Кобзар українською.

  На пам`ять про себе Лора Буш залишила автограф у книзі відвідувачів та подарувала директорці музею записничок. До нього у музеї поставились як до ще одного експонату, тож за призначенням не використовуватимуть. 

  Анастасія Хонякіна, Олександр Котельников, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (10.4Мб)
  Попередній матеріал
  Борис Нємцов презентував у Києві заборонену в Росії книгу про Путіна
  Наступний матеріал
  Під загрозою опинилися парламентські вибори в Італії
  Теги:
  Loading...