Під загрозою опинилися парламентські вибори в Італії

  Дату перегонів можуть перенести з 13-14 квітня на невизначений термін. Про це попередив міністр внутрішніх справ країни.
  Усього за два тижні до виборів у списку поновили Християнсько-демократичну партію. Цю дрібну центристську силу не допустили до передвиборної боротьби з технічних причин. Її логотип був надто подібний на символіку більшої партії - "Союз Християнських демократів". Напередодні Верховний суд таки дозволив їм балотуватися. Виборча комісія тепер має проблеми із внесенням нових кандидатів у бюлетені. Категорично проти перенесення дати виборів висловився прем`єр країни Проді, а також ймовірні переможці - Сільвіо Берлусконі та Вальтер Вельтроні. На їхню думку це сильно зашкодить іміджеві Італії на політичній арені.

  Джузеппе Піцца, лідер Християнсько-демократичної партії: "Звичайно, це створить організаційні проблеми. Але це не наша вина. Нас незаконно викреслили з перегонів на рівні мінстерства внутрішніх справ, але на щастя, державна рада повернула справедливість, і довела нашу правоту".
  Попередній матеріал
  Репортаж про враження людей, які зустрічалися з Бушем у Києві (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Суд скасував рішення про проголошення Севастополя територією без НАТО
  Теги:
  Loading...