Злочини проти дітей
Злочини проти дітей Depositphotos

Реєстр педофілів та хімічна кастрація: подробиці нового законопроекту та як діяти у випадку зникнення дитини – юрист

Читайте по-русски
Чи є підводні камені в законопроекті щодо посилення покарання за злочини проти дітей, поговоримо в середу, 26 червня, о 13:15, із гостем програми "Час: Online" на "5 каналі" – юристом-експертом, доктором наук у галузі права Станіславом Куценком

У Раді на позачерговому засіданні хочуть розглянути питання реєстру педофілів та їх хімічну кастрацію. В чому суть нового законопроекту та чи зможе він насправді захистити дітей? Яке покарання на сьогодні передбачено законом України за викрадення, вбивство та знущання над дитиною? Чи може злочинець уникнути покарання, якщо його визнають психічно хворим? І що передбачено законом у цьому випадку?

Також дізнаємося, яким має бути реєстр педофілів і чи застосовують такі методи в європейських країнах? Чи є вони ефективними? Та що робити батькам у разі зникнення дитини: покрокову інструкцію в середу, 26 червня, о 13:15 озвучить керівник Головного територіального управління юстиції в місті Києві, доктор наук у галузі права Станіслав Куценко.

Долучайтеся до дискусії у прямому ефірі, ставте запитання нашому гостю на цій сторінці в коментарях – ведуча обов'язково озвучить їх під час програми.

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують в Міноборони – завершено
Наступний матеріал
Брифінг на тему: "Політичний тиск і переслідування кандидатів від партії "Європейська солідарність" – відео
Loading...