Керівництво МВС на НСК 'Олімпійський'
Керівництво МВС на НСК 'Олімпійський' Фото МВС України

Рамки, огляд, спецпідрозділи: у МВС відзвітували про підготовку до дебатів на НСК "Олімпійський"

Читайте по-русски
У відомстві уточнили, що для забезпечення охорони громадського порядку підлаштовуватимуться під плани, що їх узгодять штаби кандидатів

Понад 1 тис. звернень щодо порушень виборчого законодавства зареєстрували правоохоронці від початку квітня. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ під час брифінгу. Загалом же від початку президентських перегонів поліцейські зареєстрували близько 9 тис. порушень. Більше подробиць знає кореспондент "5 каналу" Анна Брикова.

У МВС запевняють, що повністю готові до проведення ІІ туру президентських виборів. Однак представники відомства зауважили, що раніше не бачили стільки "чорнухи" у передвиборчий період. За особистими спостереженнями радників міністра, люди "просто ненавидять один одного", тож закликають населення бути більш зваженим.

Найбільш гарячою темою брифінгу стали дебати між кандидатами в президенти України – Володимиром Зеленським і Петро Порошенком. У МВС уточнили, що для забезпечення охорони громадського порядку будуть підлаштовуватися під плани, що їх узгодять штаби кандидатів.

"Національною поліцією, Національною гвардією, ДСНС будуть здійснені всі необхідні заходи безпеки, щоб не допустити будь-яких позаштатних ситуацій або ж, не дай Бог, провокативних дій… Ми звертаємося до українських громадян, до їхньої громадянської солідарності й особистої свідомості. Безумовно, будуть рамки, безумовно, буде здійснюватися поверхневий огляд, безумовно, на НСК "Олімпійський" буде достатньо правоохоронців, включно зі спеціальними підрозділами Національної поліції. І ми сподіваємося, що кожен розуміє, що це здійснюється для захисту й унеможливлення будь-яких провокацій", – заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Є ймовірність, що біля стадіону буде обмежено рух автотранспорту. Також Нацполіція охоронятиме й будівлю НСТУ. Громадський порядок під час проведення дебатів охоронятимуть близько 10 тис. силовиків, а в день голосування, 21 квітня, – понад 135 тис. полісменів.

Більше про статистику правопорушень від початку передвиборчої кампанії ІІ туру виборів – у відео.

Попередній матеріал
Компанія Fujifilm презентувала нове обладнання для фотодруку
Наступний матеріал
"Північний сокіл-2019": українські льотчики повернулися з Гренландії – включення
Loading...