Fujifilm_реклама
Fujifilm_реклама 5 канал

Компанія Fujifilm презентувала нове обладнання для фотодруку

Окрім техніки на бізнес-зустрічі йшла мова й про нову концепцію Wonder Photo Shop – магазинів фотодруку нової ери

16 квітня у Києві відбулася презентація нового професійного обладнання для фотодруку: нової міні-лабораторії серії Dry Minilabs – Frontier DE 100, станцій SmartPrint, нового паперу для струменевого друку з silk-поверхнею, а також нової концепції організації фотосалонів та магазинів – Wonder Photo Shop.

На зустріч із українською бізнес-спільнотою, що працює на ринку фотодруку, завітав Норман Ведов (Norman Wedow), координатор з розвитку ринку фотоматеріалів Fujifilm у Европі.

"Вже протягом багатьох років компанія Fujifilm проводить презентації своїх новинок в Україні. Щороку ми разом із партнерами знайомимо українських фахівців із новими розробками, що допомагають розвивати бізнес. Цього року ми презентуємо обладнання, що буде цікавим не лише експертам ринку фотодруку, але й представникам з інших сфер бізнесу. Адже за допомогою міні-лабораторії Frontier DE 100 чи станцій SmartPrint можна надавати додаткові послуги та сміливо відкривати новий бізнес. І базова галузь бізнес-діяльності не є важливою", – зазначив пан Ведов.

"Ми постійно відслідковуємо потреби наших клієнтів і сьогодні бачимо запит на рішення, що допомагають, перш за все, розвивати бізнес. Декілька років тому наш багаторічний партнер компанія Fujifilm презентувала лабораторію Frontier DX 100, що стала надпопулярною в Україні. Сьогодні ж світовий виробник презентує нові розробки, які насамперед і задовольняють потребу у розвитку вже існуючого фотобізнесу та відкритті напрямку в компаніях, що не мали до цього часу нічого спільного з фотодруком. Ми бачимо, що наші підприємці готові бути гнучкими та працювати з новими продуктами й сервісами задля підвищення дохідності бізнесу", – додав експерт Юг-Контракту Василь Коломієць.

Окрім техніки на бізнес-зустрічі йшла мова й про нову концепцію Wonder Photo Shop – магазинів фотодруку нової ери, які перетворилися на творчий простір, де уява і зображення поєднуються і де можливості фото є безмежними.

Втілення концепції Wonder Photo Shop та використання нового обладнання від Fujifilm відкриває перед фахівцями ринку фотодруку нові значні перспективи для розвитку. Збільшення клієнтського трафіку, миттєве виконання замовлень, створення локацій у велелюдних місцях (торгові центри, аеропорти, вокзали, метрополітен тощо) – ці та безліч інших можливостей тепер доступні традиційному фоторітейлу.

Після презентації експерти Fujifilm та Юг-Контракту відвідали декілька компаній, що надають послуги професійного фотодруку, аби більш детально познайомитися з форматами, матеріальним оснащенням та особливостями українського фотобізнесу.

Довідка. Компанія Fujifilm була заснована в Японії в 1934 році. Спочатку головним бізнесом компанії була розробка та випуск фотоплівки. Згодом компанія перетворилася на велику корпорацію з багатьма напрямками роботи (фотодрук, IT-технології, медичне обладнання та ін.).

Попередній матеріал
Брифінг МВС щодо роботи правоохоронних органів у період виборчої кампанії – трансляція
Наступний матеріал
Рамки, огляд, спецпідрозділи: у МВС відзвітували про підготовку до дебатів на НСК "Олімпійський"
Теги:
Loading...

Для розвитку промисловості Україні необхідно самостійно запроваджувати антидемпінгові заходи

Україна залишається одним із аутсайдерів світового рейтингу за рівнем вирішення торговельних суперечок – ЗМІ

Створення умов для економічного зростання вирішить проблеми трудової міграції – Олійник