Металургія
Металургія Фото з відкритих джерел

Для розвитку промисловості Україні необхідно самостійно запроваджувати антидемпінгові заходи

  Щоб гідно конкурувати на міжнародних ринках, відстоювати інтереси виробників і перемагати в торгових суперечках, Україні потрібно розробити власну промислову стратегію

  Одним з інструментів для розвитку промисловості України має стати запровадження антидемпінгових заходів з боку України. Про це заявив глава парламентського комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк в ході форуму "Промислова політика і гірничо-металургійний комплекс: світовий досвід для України", повідомляє 24 канал.

  За словами Галасюка, антидемпінгові розслідування можуть стати потужним інструментом для захисту інтересів українських виробників у світі.

  "Україна повинна сама ініціювати антидемпінгові розслідування. Щоб це зробити, ми вже зараз в парламенті проводимо пакет законопроектів з торгового захисту, який надасть українському уряду дуже потужні інструментарії для захисту інтересів українських виробників на світовій арені", – заявив Галасюк.

  У матеріалі також йдеться про те, що для того, щоб гідно конкурувати на міжнародних ринках, відстоювати інтереси виробників і перемагати в торгових суперечках, Україні потрібно розробити власну промислову стратегію. Саме це дозволяє розвиненим країнам світу сумарно генерувати 90 відсотків світового ВВП і бути лідерами в певних галузях економіки.

  Також, на думку учасників форуму, увагу держави має бути спрямована на підтримку підприємств гірничо-металургійного комплексу, які створюють 12 відсотків ВВП, забезпечують третину експортних можливостей України і щорічно привертають десятки мільярдів гривень інвестицій.

  В цілому, захист національного виробника, за словами народного депутата, члена парламентського комітету з питань транспорту Володимира Гусака, є необхідним, в тому числі, в частині кредитування.

  "Треба прийняти пакет законопроектів щодо захисту національного виробника, щодо забезпечення пільгового кредитування пріоритетних галузей економіки і щодо поліпшення економічного клімату в країні взагалі", – заявив Гусак.

  Попередній матеріал
  Україна залишається одним із аутсайдерів світового рейтингу за рівнем вирішення торговельних суперечок – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Дислокація військ Росії дозволяє їй розпочати активні бойові дії протягом години – Муженко
  Теги:
  Loading...