Верховна Рада corruptua.org

Рада закликає Варфоломія надати Православній церкві України автокефалію

Парламент закликав Вселенського патріарха визнати недійсним акт 1686 року

Верховна Рада України прийняла звернення до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія із закликом видати томас щодо автокефалії Православної церкви в України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За відповідний проект постанови (№4793) "Про звернення Верховної Ради України до Святості Варфоломія, Архієпископа Константинополя і Нового Риму, Вселенського патріарха про надання автокефалії Православній церкві в Україні" на пленарному засіданні в четвер проголосували 245 нардепів.

У своєму зверненні Верховна Рада закликає Варфоломія визнати недійсним акт 1686 року, згідно з яким "в порушення канонів" Київська митрополія була приєднана до Московського патріархату.

"Український парламент закликає Вселенського патріарха взяти активну участь у подоланні наслідків церковного розділення шляхом скликання під егідою Вселенського патріархату Всеукраїнського об'єднавчого собору, який вирішив би всі спірні питання і об'єднав українське православ'я", – йдеться у зверненні.

Крім того, сьогодні, 16 червня, парламентаріъ прийняли проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Попередній матеріал
У Миколаєві на центральній площі відбувся мітинг-реквієм за загиблими на Сході
Наступний матеріал
ВР ухвалила законопроект про Сили спецоперацій ЗСУ та десантні війська
Loading...

Президент: Український народ чекає на Українську помісну православну церкву

Гегемонію російської православної церкви в Україні потрібно припиняти – радник Авакова