Карикатура 'фабрика тролів'
Карикатура 'фабрика тролів' http://www.shatilin.com

Писав публікації від імені вигаданих експертів: СБУ викрила російського агента кремлівської "тролеферми"

  "Журналіст" також інспірував сепаратистські настрої у західних регіонах України, записуючи інтерв'ю для російських пропагандистів

  "Співробітники СБУ встановили російського журналіста, який з 2015 року перебував у складі закордонного антиукраїнського центру. На замовлення спецслужб РФ він адміністрував та здійснював інформаційне наповнення антиукраїнських Інтернет-спільнот". Про таке повідомляє СБУ на своїй сторінці у Facebook.

  Зазначається, що росіянин писав публікації від імені вигаданих експертів з метою створення негативного образу керівництва України, сприяння дискредитації органів державної влади, а також для агітації за зміну конституційного ладу.

  Окрім цього, журналіст інспірував сепаратистські настрої у західних регіонах нашої держави. Щоб налагодити "потрібні" зв'язки, він здійснював поїздки до Чернівецької та Закарпатської областей. Там він записував інтерв'ю із представниками румунської та угорської нацменшин, а також тими, хто висловлював ідеї прихильності до руху неорусинів. У подальшому ці сюжети використовувались російською пропагандою для створення негативного медійного образу української влади.

  "Це ще раз доводить, що Інтернет-середовище стало важливим напрямом російської гібридної агресії, і активно використовується Кремлем для маніпуляцій та інспірування конфліктів. Тому вкотре застерігаємо громадян критично ставитися до інформаційних вкидань та не піддаватись на зрежисовані в РФ провокації", – наголосили в СБУ.

  Попередній матеріал
  На кір з початку 2019-го захворіли понад 8 тисяч українців, більше половини – діти
  Наступний матеріал
  Податкове навантаження на українців може посилитися через трудову міграцію – ЗМІ

  На Донбасі схопили юного бойовика, що три роки "служив" на блокпосту "Горинич"

  Гроші отримував від РФ: на сході викрили пособника російських спецслужб

  СБУ затримала найманця ФСБ РФ: готував теракти під час президентських виборів

  СБУ затримала кулеметника "народної міліції" з ОРДО

  Убивство Гандзюк: СБУ оголосила в розшук відомого кримінального авторитета

  Причетних до вибуху в храмі УПЦ МП у Сумах затримано – СБУ