Трудова міграція
Трудова міграція відкриті джерела

Податкове навантаження на українців може посилитися через трудову міграцію – ЗМІ

  Для того, щоб була можливість формувати бюджет, і, до прикладу, поповнювати Пенсійний фонд

  У рейтингу, який є складовою частиною аналітичного огляду Global Economy Watch, опублікованого консалтинговою компанією PricewaterhouseCoopers (PwC), Україна взяла "почесне" перше місце по прогнозованому скороченню за 2019 рік робочої сили через трудову міграцію (близько 1,4%), пише в своєму матеріалі видання "Деловая столица".

  Так, за інформацією, авторів матеріалу податкове навантаження на українців, які залишилися в країні повинне буде вирости для того, щоб була можливість формувати бюджет, і, наприклад, Пенсійний фонд.

  "Збір податків буде забезпечуватися меншим числом учасників, тобто для формування бюджету і соціальних цільових фондів, таких як ПФУ, доведеться або посилювати фіскальний тиск на тих, що залишилися, або поступово знімати соціальні функції держави одну за одною", – пише видання.

  Крім України в першій десятці знаходяться Болгарія, Румунія, Литва, Угорщина, Латвія, Молдова, Хорватія, Росія і Білорусь.

  Як повідомляють журналісти, основним методом боротьби з трудовою міграцією є поліпшення середовища для життя.

  "Проблема трудової міграції – наша "родима пляма", наслідок трудової бідності, боротися з якою набагато складніше, ніж з бідністю звичайною, адже тут не досягнеш успіху прямою роздачею грошей і пільг. Тут потрібно виконання більш складного завдання – створення якісного середовища для життя", – резюмують автори.

  Попередній матеріал
  Писав публікації від імені вигаданих експертів: СБУ викрила російського агента кремлівської "тролеферми"
  Наступний матеріал
  В ГУР МО розказали, скільки російських офіцерів вже взяли участь у війні проти України
  Теги:
  Loading...