rusgosnews.com

Психічний стан Станіслава Клиха вкрай тяжкий – експерти

Уже завтра апеляцію на вирок політв’язнів Станіслава Клиха та Миколи Карпюка розглянуть у Верховному суді Росії

Психічний стан здоров’я політичного в’язня Кремля Станіслава Клиха – украй тяжкий. Низка міжнародних експертів зробила такий висновок після перегляду відео із бранцем. Про це в ефірі 5 каналу розповів  визволений з полону російських окупантів Геннадій Афанасьєв.

"Півроку коли його катували, ніхто навіть не знав, де він знаходився, і адвокати не могли його знайти. Лише ОНК змогли через півроку знайти його. Більшу частину свого часу він знаходився один у м’якій кімнаті, де він навіть голову собі об стелю не може розбити. Ми залучали  дуже багато міжнародних експертів, які дивилися на відеозапис із зали суду. Вони попередньо визнали його хворим і навіть AmnestyInternational, яка просто так не робить такі заяви – теж це зробила", – повідомив Афанасьєв.

Уже завтра апеляцію на вирок політв’язнів Станіслава Клиха та Миколи Карпюка розглянуть у Верховному суді Росії. Засуджені залишатимуться у СІЗО у Грозному. Участь у засіданні вони братимуть з допомогою відеозв'язку. 

Карпюка та Клиха російська так звана Феміда визнала винними у смерті та пораненні кількох десятків російських солдатів під час бойових дій за часів Чеченської війни. Їх засудили до 22 з половиною та 20 років ув'язнення відповідно. Українці обвинувачення відкидають та наголошують: участі у бойових діях не брали та не перебували на території Чечні.

Попередній матеріал
Україна сподівається звільнити 47 заручників у Донецьку та Луганську – Тандіт
Наступний матеріал
Великий павук-мисливець спіймав мишу та вразив користувачів соцмереж – відео

Правозахисники: Засуджений в РФ Клих збожеволів від тортур, а експертиза показує, що він нібито здоровий

Україна надіслала запит в Росію щодо видачі Клиха і Карпюка

У РФ проти українця Клиха розпочали нове слідство

Мама Клиха поїхала до Чечні на зустріч із сином

Бранці Кремля: коли Клих та Карпюк повернуться додому

5 канал - трансляція наживо