Україна надіслала запит в Росію щодо видачі Клиха і Карпюка

  Реакції суду РФ на запит поки ще нема

  Міністерство юстиції України направило в Російську Федерацію запит на видачу громадянина України Станіслава Клиха. Про це повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, передає "Інтерфакс-Україна".

  Вона уточнила, що запит було надіслано одночасно із запитом по Карпюку на виконання Конвенції про передачу засуджених осіб. Чиновниця зазаначила, що запит стосується звільнення Клиха і Карпюка. 

  "Поки немає реакції РФ (на запит про видачу українця Миколи Карпюка - ред.). Ми очікуємо, що це зараз може вирішитися в політичній площині", - сказала вона журналістам.

  Севостьянова наголосила, що значно більше часу займає процедура повернення для виконання покарання, а не обміну. Відповідаючи на уточнювальне питання, чи стосується це тільки Карпюка чи Клиха теж, вона сказала: "Так, теж".

  Нагадаємо, раніше Чеченський суд вніс обвинувальний вирок українським політв'язням Миколі Карпюку та Станіславу Клиху. Суддя Верховного суду Чечні Вахіт Ісмаїлов засудив Карпюка до 22,6 (22 з половиною - 5.ua) років ув'язнення в колонії суворого режиму; Клиха – до 20 років ув'язнення.

  Попередній матеріал
  Військовий тягач протаранив блокпост у зоні АТО - загинув боєць полку "Миротворець"
  Наступний матеріал
  Юрист: Внесення змін до Конституції щодо автономії кримських татар – це великий козир на користь РФ

  У РФ проти українця Клиха розпочали нове слідство

  Мама Клиха поїхала до Чечні на зустріч із сином

  Новіков розповів, коли можуть розглянути апеляцію на вироки Карпюку і Клиху

  Шанси звільнити Карпюка і Клиха є – Новіков