5.ua

Прихильники Маркова увірвалися до суду в Одесі

  Суддю та прокурора заблокували у Приморському районному суді Одеси прихильники Ігоря Маркова. Активісти зайшли до зали і заявили, що не вийдуть, поки політика не випустять на волю.

  Численний мітинг зібрався під стінами суду через поширену раніше інформацію, що Верховна Рада повернула Маркову мандат нардепа і через це його мають звільнити з-під варти. Та вже сьогодні віце-спікер Руслан Кошулинський спростував інформацію. Мовляв, в ухваленій вчора постанові про повернення мандатів прізвища Маркова не було. Анонсоване на сьогодні засідання суду так і не відбулося. Журналістам та активістам пояснили – розгляд справи перенесли в апеляційний суд, що розташований аж у Автономній республіці Крим. Після такого оголошення розлючений натовп кинувся шукати суддю та прокурора у кабінетах будівлі. Прихильники політика знайшли посадовців у залі судових засідань. Після цього залу заблокували із вимогою терміново відпустити Маркова з-під варти. За їхньою інформацією, він і досі перебуває в Одеському СІЗО.

  Олексій Капля, суддя Приморського районного суду м. Одеси: «Враховуючи резонанс справи, вчинення масових заворушень та громадської непокори, які мали місце під час арешту обвинувачених, голова апеляційного суду вважає доцільним направити вказане кримінальне впровадження до іншого суду поза межами юрисдикції апеляційного суду Одеської області».

  Антон Давидченко, лідер громадського руху «Народна альтернатива»: «Если Маркова сегодня не выпустят, то одесситы сегодня все соберутся на собрание, сегодня вечером пойдут в тюрьму, мы предупреждаем – он народный депутат, я ответственно заявляю сегодня от лица одесситов, которых собралось около 10 тысяч, что мы все пойдем под СИЗО и вот тогда будет плохо».

  Попередній матеріал
  Захід допоможе Україні уникнути дефолту та підготуватись до євроінтеграції
  Наступний матеріал
  Спецпідрозділи МВС запевняють, що ні по кому не стріляли
  Теги:
  Loading...