5.ua

Спецпідрозділи МВС запевняють, що ні по кому не стріляли

  «Омега» не брала участі у розстрілі активістів – таке заявляє командир спецпідрозділу Анатолій Стрельченко. Він стверджує: проти його підлеглих розпочали інформаційну війну. У ЗМІ «Омегу» вже охрестили «ескадроном смерті».

  Силовик запевняє – його спецпідрозділ прибув на Майдан 18 лютого після одинадцятої ночі і залишався там до 20 лютого. Однак, в людей не стріляли. Натомість, заявляють, що у деяких активістів Євромайдану була вогнепальна зброя а також припускають, що між мітингарями діяла своєрідна «третя сила» – озброєні провокатори, які прицільно стріляли і в силовиків, і в активістів.

  Анатолій Стрельченко, командир загону спецпризначення і боротьби з тероризмом «Омега»: «На момент прибуття мітингувальники запалили дуже значний рубіж із покришок і було дуже сильне задимлення. Спостереження і виявлення стрілків на території Майдану було дуже утруднене».

  Сергій Асавелюк, начальник відділу координації підрозділів спецпризначення ГУ Внутрішніх військ МВС України: «Для снайперів просто не було роботи. Наші не стріляли, але навіть якби хтось хотів, не важливо, з нашого підрозділу, не нашого, вести стрільбу – її було неможливо вести тому, що не було куди вести. Можливо, були снайпери і вони були з інших підрозділів, із яких саме – ми не знаємо. Взаємодії не відбувалося».

  Також силовики нарікають на замовчування втрат міліції та однобічне висвітлення подій у мас-медіа. Підозрюють про розгортання інформаційної війни проти Внутрішніх військ.

  Сергій Асавелюк, начальник відділу координації підрозділів спецпризначення ГУ Внутрішніх військ МВС України: «В протестувальників є в наявності зброя 18 числа і про це є підтвердження в медиків – в нашому підрозділі два поранених і картеччю посічено шолом. У другого прострілена луче-зап’ясна кость. Одного хлопця з «Беркута» було поранено в живіт – вогнепальне поранення. Дістали кулю з ноги військовослужбовця Внутрішніх військ. 9 міліметрів – ПМ».

  Про те, що снайпер таки працював 20 лютого у центрі Києва, підтвердив кілька днів тому ще чинний тоді глава президентської адміністрації Андрій Клюєв. Тоді він заявляв, що цими фактами займаються правоохоронці, які порушили відповідні кримінальні провадження.

  Попередній матеріал
  Прихильники Маркова увірвалися до суду в Одесі
  Наступний матеріал
  Російська середа. Львів'яни в соцмережах закликають говорити російською
  Теги:
  Loading...