порноскандал одеса
порноскандал одеса 5 канал

Прихована камера в кабінеті гінеколога: подробиці порноскандалу в Одеському онкологічному центрі

Читайте по-русски
Про злочинні дії в медкабінеті стало відомо, коли одна з жінок побачила себе на тематичному сайті

Кіберполіція знайшла в кабінеті гінеколога відеокамеру, якою таємно знімали пацієнток, а потім відео викладали на порнографічний сайт. Інформація про те, що всі огляди в гінекологічному кабінеті фільмували, а відео продавали порносайту, обурила пацієнток онкоцентру. Деталі дізнавався журналіст "5 каналу" Олександр Бондар.

"Це взагалі жах. Це парадокс якийсь. Це взагалі в голові не вкладається, як це ось так можна", – не приховує свого обурення пацієнтка Наталія.

Про злочинні дії у медкабінеті стало відомо, коли одна з жінок побачила себе на специфічному сайті. Згодом з'ясувалося, що камера в кабінеті гінеколога працювала майже півтора року. Нині цей кабінет зачинений. У медзакладі кажуть: це приміщення орендував приватний підприємець, а лікар, який там працював, співробітником онкоцентру не був.

"Я думаю, що після такої ситуації, враховуючи, що постраждала репутація лікувального закладу, звичайно, ми будемо розривати договір оренди. Я так думаю. А давати інші оцінку не моє завдання. Це нехай роблять слідчі органи", – коментує ситуацію головний лікар Одеського обласного онкодиспансеру Олег Лук'янчук.

Поліція провела обшуки в закладі та вилучила техніку, яка незаконно працювала в кабінеті гінеколога.

"Жінка звернулася десь в середині цього місяця до поліцейських. За цей проміжок часу вже були і ухвали суду на проведення обшуків. Зараз усі технічні засоби скеровані на експертизу. Слідчі встановлюють коло осіб, які можуть бути причетними", – деталі справи повідомляє речниця Нацполіції в Одеській області Любов Гордієвська.

порноскандал одеса
порноскандал одеса5 канал

Скільки жінок потрапили на відео, слідчі поки що не кажуть.

"Були порушено насамперед право пацієнта на таємницю про їхнє здоров'я – лікарська таємниця. Так само право на невтручання в особисте життя. Тим самим було завдано збитків їхнім правам", – розповідає адвокат Андрій Фомін.

За словами юристів, онкодиспансеру, ймовірно, вдасться уникнути покарання, а знайти власника відеообладнання – буде вкрай важко. Якщо це вдасться – злочинцеві за виготовлення та розповсюдження порнографії загрожуватиме до 7 років позбавлення волі.

Віталій Гарнов, Олександр Бондар, "5 канал"

Попередній матеріал
Зміцнення гривні: економіст пояснив, чому це погано для України
Наступний матеріал
"Інформаційний день": міський голова Львова Андрій Садовий – відео
Loading...