Нацрада
Нацрада vgolos.com.ua

"Провладний телеканал "1+1" вкотре поширює брехню" – заява "ЄС"

  Читайте по-русски
  Така редакційна політика суперечить будь-яким стандартам журналістики, наголошують в "ЄС"

  У "Європейській солідарності" заявляють, що телеканал "1+1" поширює фейк про п'ятого президента України Петра Порошенка. Така інформація з'явилася на сайті "ЄС"

  "Провладний телеканал "1+1" пробив чергове моральне дно. У своїй черговій брехні вони звинуватили у підвищенні тарифів на водопостачання у місті Вінниці особисто п'ятого президента України Петра Порошенка, який у такий спосіб нібито особисто "шантажує" вінничан. Змушені нагадати, що формування тарифів на комунальні послуги – це компетенція відповідної міської ради. П'ятий президент України Петро Порошенко не міг і не може бути причетним до формування жодних тарифів", – йдеться у заяві.

  У "ЄС" також додали: "Суцільна брехня стала візитною карткою телеканалу Ігоря Коломойського. Така редакційна політика суперечить будь-яким стандартам журналістики та є негідною спробою відволікти увагу громадян України від очевидних провалів у економічній та соціальній політиці нової влади".

  Як повідомляв 5.UA, раніше під час програми "Право на владу" ведуча Наталія Мосейчук дозволила собі відверте оббріхування п'ятого президента України, заявляючи про нібито кримінальні правопорушення у зв'язку з міфічними "панамськими офшорами" Петра Порошенка. При цьому режисура програми передбачала, що ні сам Порошенко, ні його представники, ні його адвокати, які могли б відповісти на абсурдні звинувачення авторів телевізійного дійства, не мали бути присутніми на самій програмі.

  Попередній матеріал
  Бойовики кинули за ґрати на 15 років полоненого українського журналіста Асєєва
  Наступний матеріал
  Близько 13% жителів України використовують російські ЗМІ як джерело новин
  Loading...