Проти жертви Ландіка порушили кримінальну справу

  Проти Марії Коршунової - дівчини, яку у нічному клубі жорстоко побив Роман Ландік - луганські правоохоронці порушили кримінальне провадження. Розслідують завдання нею тілесних ушкоджень сину нардепа. Мовляв, він отримав травму важливого органу - голови.

  Нагадаємо, у ніч проти 4-го липня 2011 року в одному з луганських клубів тамтешній місцевий депутат Роман Ландік жорстоко побив Марію Коршунову - відео-запис знущань широко розтиражували ЗМІ. У потерпілої діагностували численні забої та струс мозку. Як твердив сам депутат, він діяв у рамках самооборони - дівчина перша вдарила його графином. Утім, після інциденту Ландік вік з країни, розшукали його правоохоронці у Росії. 19 січня 2012 року Луганський райсуд виніс вирок - засудити Ландіка на 3 роки умовно із випробувальним терміном у два роки, і відпустив із зали суду під підписку про невиїзд.

  Володимир Раков, адвокат Марії Коршунової: "Это производство довольно старое, полагаю, что в средствах массовой информации эта информация вышла, что дело будет завтра рассматриваться в кассационном суде, кассация на приговор. В данном случае производство ни в коем случае не говорит, что Коршунову подозревают. Ей не сообщили о подозрении и я полагаю, что производство это не имеет никаких перспектив и подлежит прекращению".

  Попередній матеріал
  Українські ралійники вибули з перегонів Кубку світу в ОАЕ
  Наступний матеріал
  Зірка балету Денис Матвієнко залишить Україну [відео]
  Теги:
  Loading...