ФОПи на Майдані
ФОПи на Майдані 5 канал

Протест ФОПів на Майдані: як минула ніч та з якої суперечки почався ранок – включення

Читайте по-русски
У близько трьох сотень представників малого бізнесу, які залишаються на Майдані Незалежності від учора, ніч минула спокійно

Близько трьох сотень мітингувальників залишаються на Майдані Незалежності від учора. Напередодні після обіду фізичні особи-підприємці прийшли сюди від Верховної Ради. Вимагали скасувати касові апарати й не запроваджувати карантин. Надвечір сталися сутички з поліцією, постраждалі були з обох сторін. Яка зараз ситуація в середмісті Києва, дізналася кореспондентка "5-го" Ганна Рибалка.

Із конфлікту з правоохоронцями розпочався ранок у мітингувальників на Майдані Незалежності. Туди не пропускали автівку зі звуком та обладнанням для облаштування сцени. Машину оглядали на нібито наявність заборонених предметів.

У близько трьох сотень представників малого бізнесу, які залишаються на Майдані Незалежності від учора, ніч минула спокійно. Кажуть, що для ночівлі використовували термопластини та ковдри. Грілися чаєм і теплими стравами.

Дивіться також включення журналістки "5-го" Ірини Саєвич про те, як ФОПи готувалися до ночівлі на Майдані:

Докладно про учорашній протест підприємців та сутички з поліцією можна дізнатися в сюжеті кореспондента "5-го" Юрія Пугача: "Сутички, "силовий розгін" протесту і потерпілі: як минув мітинг ФОПів на Майдан"

 

Попередній матеріал
Поліція відкрила кримінальну справу через падіння стовпів на Шулявському мосту
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція
Loading...