5.ua

Прокуратура оцінить дії «свободівців», які вдерлися до будівлі МВС [відео]

  Прокуратура оцінить дії «свободівців», які знесли двері та вдерлися до головної будівлі українських міліціонерів. У МВС зараз готують відповідне звернення. Мовляв, задокументували два факти. Активісти зняли з петель двері центрального входу. А всередині один з депутатів нібито зірвав портрет одного з міністрів внутрішніх справ.

  Нагадаємо, активісти зібралися висловити обурення кримінальними переслідуваннями націоналістів. І щоби передати звернення керівництву МВС, вдерлися до будівлі. Адже всередину правоохоронці не пускали навіть народних депутатів, яким за статусом дозволено безперешкодно заходити до будь-якої державної установи. Утім, зустрітися з міністром Віталієм Захарченком активісти не змогли, бо того не було на місці. Тому звернення передали заступникові Віктору Ратушняку. Голову МВС «свободівці» планують тепер викликати до Верховної Ради на годину запитань до уряду. Міліція тим часом обіцяє розслідувати факт виламування дверей у МВС.

  Олег Тягнибок, народний депутат, ВО «Свобода»: «Ми зараз були свідками свавілля зі сторони правоохоронних органів, коли грубо порушується закон про статус народного депутата України, закон про міліцію. Люди або в цивільному, або в формі, не представляються, не показують своїх посвідчень, і ви бачили, скільки часу потрібно для народних депутатів України, щоби пройти в міністерство».

  Сергій Бурлаков, речник МВС України: «Зрозуміло, що ламання дверей не може бути законним, але що саме з точки зору кримінального закону відбулось, буде говорити слідчий».

  Попередній матеріал
  В Ужгороді батьки і діти штурмували мерію
  Наступний матеріал
  В Ужгороді школярі з батьками штурмували мерію [відео]