5.ua

В Ужгороді школярі з батьками штурмували мерію [відео]

  Батьків опитають, щоб вирішити, чи будуть в ужгородських школярів осінні канікули. Про таке під час мітингу заявив мер міста Віктор Погорєлов. Результати такого своєрідного плебісциту обіцяє оприлюднити завтра пообіді. 

  Зранку школярі з батьками штурмували мерію з вимогою повернути учням осінні канікули. Будівлю двічі спробували взяти штурмом і навіть закидали яйцями та туалетним папером. Далі мітингувальники пішли висловити своє обурення губернатору Олександрові Ледиді, саме він підписав рекомендаційне розпорядженя про скасування тижня відпочинку для учнів, мовляв через бабине літо, щоб згодом заощадити на опаленні. До батьків вийшла керівник департаменту закарпатської ОДА Оксана Бабунич і запевнила, про незадоволення батьків через скасування канікул чиновники і не здогадувались. Після мітингу під ОДА школярі з батьками перекрили рух транспорту на 10-ть хвилин. Потому активісти розійшлися, погодившись із умовами мера, щодо соцопитування.

  Арпад Арокгаті, учень 11 класу: «Мізки вже дійсно не витримують, тому ми й зібралися всією школою і вийшли аби продемонструвати, що ми маємо право відпочити трохи».

  Іван Шпонтак, батько школярок: «Я рахую, що ніякої економії нема. Ну, я рахую, що це неправильно».

  Попередній матеріал
  Прокуратура оцінить дії «свободівців», які вдерлися до будівлі МВС [відео]
  Наступний матеріал
  На Закарпатті пограбували банк