В Ужгороді батьки і діти штурмували мерію

  Батьків опитають, щоб вирішити, чи будуть в ужгородських школярів - осінні канікули. Про таке під час мітингу заявив міський голова Віктор Погорєлов. Результати такого своєрідного плебісциту обіцяє оприлюднити завтра пообіді.

   

  Зранку школярі з батьками - штурмували мерію з вимогою - повернути учням осінні канікули. Будівлю двічі спробували взяти штурмом і навіть закидали яйцями та туалетним папером. Далі мітингувальники пішли висловити своє обурення губернатору Олександрові Ледиді, саме він підписав рекомендаційне розпорядження про скасування тижня відпочинку для учнів - мовляв через бабине літо, щоб згодом заощадити на опаленні. До батьків вийшла керівник департаменту закарпатської ОДА Маріанна Кляп і запевнила, про незадоволення батьків через скасування канікул - чиновники і не здогадувались. Після мітингу біля ОДА - школярі з батьками перекрили рух транспорту - на 10-ть хвилин. Потому активісти розійшлися, погодившись із умовами мера, щодо соцопитування.

  Арпад Арокгаті, учень 11 класу: «Мізки вже дійсно не витримують, тому ми й зібралися всією школою і вийшли аби продемонструвати, що ми маємо право відпочити трохи».

  Іван Шпонтак, батько школярок: «Я рахую, що ніякої економії нема. Ну, я рахую, що це неправильно».

  Попередній матеріал
  Черговий протест влаштували мешканці полтавського "Червоного Шляху"
  Наступний матеріал
  Прокуратура оцінить дії «свободівців», які вдерлися до будівлі МВС [відео]
  Теги: