Амосова
Амосова 24tv.ua

Прокуратура Києва відкрила справу щодо підроблення ухвали суду стосовно Амосової

  Проведення розслідування доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в місті Києві

  Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування щодо можливого підроблення ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров’я України. Про це повідомляється на сайті МОЗ.

  "МОЗ звернулося до правоохоронних органів щодо можливого підроблення ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров’я України. Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України – підроблення посвідчення або іншого офіційного документа. Проведення розслідування доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в місті Києві", – йдеться у повідомленні.

  У Міністерстві охорони здоров'я зазначили, що 10 березня в ЗМІ з'явилася неправдива інформація про повторне поновлення Катерини Амосової на посаді ректора та заборону проводити перевірку Національного медичного університету ім. Богомольця.

  "Хоча ухвала офіційно не надходила, МОЗ подало апеляційну скаргу в межах строків оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначеної ухвали суд не виносив. Тобто суд не поновлював Катерину Амосову на посаді ректора і не забороняв проводити перевірку НМУ ім. Богомольця", – наголосили у відомстві.

  Нагадаємо, 30 березня комісія МОЗ визнала роботу ректора Національного медичного університету ім. Богомольця в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою, а 16 квітня її звільнили з посади ректора НМУ за невиконання умов контракту.

  Попередній матеріал
  На вихідних в Україну прийдуть заморозки
  Наступний матеріал
  "Знову успіх": ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні
  Loading...