5.ua

Прокуратура Кіровоградщини повернула у власність обласної громади бомбосховище

  Внаслідок професійних  дій прокуратури Кіровоградської області до спільної власності територіальної громади повернуто бомбосховище у м. Кіровограді комерційною вартістю 1,5 млн грн, що було раніше незаконно реалізоване у приватну власність.


  Про це у прес-службі Кіровоградської прокуратури повідомили 4 жовтня.

  Зазначено, що це бомбосховище (площею 306 кв м та з необхідним обладнанням) належало комунальному підприємству обласної ради "Аеропорт Кіровоград", однак було реалізовано з аукціону в рахунок погашення податкового боргу.

  "Водночас, відповідно до вимог законодавства захисні споруди цивільної оборони мають загальнодержавне значення та не підлягають приватизації. У зв’язку з цим прокуратурою області в інтересах держави в особі Кіровоградської обласної ради пред’явлено позов про визнання недійсним договору купівлі-продажу вказаної захисної споруди та визнання права власності за територіальною громадою", - повідомили у правоохоронному відомстві.

  Також повідомлено, що незважаючи на відмову від позову представником Кіровоградської обласної ради, який зазначив, що таким відчуженням шкоди облраді завдано не було, апеляційний суд підтримав позицію органів прокуратури. 

  "На даний час, рішенням суду право власності на бомбосховище визнано за територіальною громадою Кіровоградської області", - підкреслили у прокуратурі.

  Раніше повідомлялось, що Україна переглядає програму озброєння армії новітніми боєприпасами. Також повідомлялось про те, що у Генпрокуратурі нічого не знають про офіцерів СБУ, арештованих за розстріли на Майдані
  Попередній матеріал
  Російський рубль обновив свій мінімум відносно долара
  Наступний матеріал
  На дострокових виборах буде обрано лише 420 народних депутатів - Луценко
  Теги:
  Loading...