Прокаєву звільнили з посади зам-гендиректора Печерського заповідника

  З посад заступників гендиректора Києво-Печерської Лаври звільнили двох людей. Серед них - і колишня модель Влада Прокаєва.
  Причина звільнення - грубе поводження з підлеглими та погроза фізичною розправою. За словами директора заповідника Вікторії Лісничої, після виходу з лікарняного вона отримала від співробітників кілька службових записок із вимогою змінити керівництво. У цих заявах йшлося, що начальник служби міжнародних відносин Катерина Єгорова та заступник гендиректора Влада Прокаєва постійно знущалися над своїми підлеглими та принижували їхню гідність. Напередодні сама Прокаєва в інтерв`ю одному з телеканалів зізналася, що отримала посаду у Лаврі, давши хабара у розмірі 50 тисяч доларів. Генеральний директор заповідника вже готує позов до суду за брехню.

  Вікторія Ліснича, генеральний директор Києво-Печерського заповідника: "Був відкритий лист, звернення колектива на Михайла Андрійовича Кулиняка, де була чітка вимога звільнення Прокаєвої, Єгорової, Зорянець, тобто людей, які чинять тиск на людей, ображають".

  Аліса Горська, співробітник Києво-Печерського заповідника: "Вона кричала, вона принижувала нашу людську гідність, вона казала, що ми ледачі, що ми безініціативні. Начальник одного з міжнародних відділів мені сказала: "Разговаривая с тобой, хочется взять биту и как заехать". 
  Попередній матеріал
  Справу про побиття журналіста перед з`їздом ПР передали до прокуратури
  Наступний матеріал
  В Афінах ультраправі роздавали безкоштовні харчі етнічним грекам
  Теги: