facebook.com/SecurSerUkraine

У Києві ‪‎СБУ викрила оператора телекомунікацій, який надавав магістральні канали зв’язку терористам

Співробітники СБУ у Києві викрили механізм надання керівниками одного з операторів телекомунікацій магістральних каналів зв’язку в користування представникам так званого "Министерства связи "ЛНР"

Правоохоронці задокументували передачу приватній особі у безоплатне користування сегменту мережі оператора, яка залишилася на тимчасово окупованій терористами території Луганщини. За "збігом обставин" цей чоловік виявився керівником незаконного оператора стільникового зв’язку терористів "Луганські комунікації", повідомляє прес-служба СБУ.

Саме "Лугаком" використовував волоконно-оптичні лінії зв’язку для власних потреб. Співробітники спецслужби встановили, що управління сегментом мережі у так званій "ЛНР" здійснювалося з техмайданчика українського оператора.

Під час обшуків у офісах оператора в Києві та Харкові та за місцем проживання топ-менеджерів правоохоронці виявили оригінали договорів, які підтверджують домовленості керівництва української телекомунікаційної компанії з представниками незаконного оператора стільникового зв’язку "Лугакома". У них, зокрема, "прописані" зобов’язання із безперебійного функціонування мережевого обладнання та охорони технічних приміщень. У зловмисників також вилучено понад $320 тис., 1 млн грн та понад 5 кг золота у злитках. Відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

/
/
/

Як повідомляв 5.ua, у Харкові члени "Оплоту" готували диверсії на телекомунікаційцних мережах.

Попередній матеріал
Грибовицьке сміттєзвалище знов палає: на пожежу вирушили 3 загони рятувальників
Наступний матеріал
Ініціатор створення серії муралів у Києві став радником міністра інформполітики

СБУ заборонила діяльність понад 240 російських компаній – партнерів бойовиків

СБУ затримала свого співробітника за збройний напад