Ініціатор створення серії муралів у Києві став радником міністра інформполітики

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив своїм радником Гео Лероса – режисера, куратора, засновника одного з найбільших міжнародних арт-проектів "Art United Us"

  Одним з результатів роботи команди Гео Лероса є серія муралів – художніх розписів зовнішніх стін будинків у міському просторі, повідомляє прес-служба уряду.

  "На осінь ми запланували великий мистецький проект в зоні АТО, зокрема МІП максимально сприятиме підняттю духу єдності в східних регіонах. Цей проект також буде сприяти розширенню кругозору та, певним чином, виховуватиме дух відповідальності за країну. Це, свого роду, інформаційна політика через мистецтво", – зазначили в Мінінформполітики.

  У свою чергу Гео Лерос зазначив: "Разом зі своєю командою,  всесвітньо відомим художниками, ми акцентуватимемо на важливості територіальної цілісності України та показуватимемо світу, що Україна прагне миру".

  Нагадаємо, 24 липня у Києві з'явився новий мурал "Берегиня" на будинку за адресою провулок Шевченка 1\2, який створив художник з Коста-Ріки.

  Попередній матеріал
  У Києві ‪‎СБУ викрила оператора телекомунікацій, який надавав магістральні канали зв’язку терористам
  Наступний матеріал
  Волонтер: винуватець нічної стрілянини і ДТП в Києві виявився депутатом

  "Любов керує світом": У Києві з'явився механічно-чуттєвий мурал італійського стріт-артиста

  "Полийте, будь ласка" – у Києві з'явився "вічнозелений" мурал

  У Чорнобилі з'явився мурал від португальського художника

  Берегиня: у центрі Києві з'явився новий мурал