news.online.ua

Президент запропонував план заходів щодо відзначення Дня Незалежності

  Президент Петро Порошенко підписав указ щодо відзначення 23-ої річниці Незалежності України. Указ № 608/2014 від 21 липня 2014 року розміщений на сайті глави держави.


  Указом передбачається проведення у Києві та інших населених пунктах церемонії урочистого підняття Державного Прапора України 23 серпня 2014 року - у День Державного Прапора України.

  Також планується покладення квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, місць поховань громадян, які загинули, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

  Урочисті заходи у Києві відбудуться за участю керівництва держави, представників органів державної влади і органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства.

  24 серпня пройде урочистий парад військ у столиці України - місті-герої Києві та місті-герої Одесі.

  Також указ передбачає проведення відповідних урочистостей (зібрань, віче тощо) в обласних та районних центрах, інших населених пунктах, інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених висвітленню подій, пов'язаних з історією українського державотворення, боротьбою Українського народу за незалежність та територіальну цілісність своєї держави, демократичний вибір України, а також заходів з виховання у громадян патріотизму, поваги до державних символів України, тематичних конференцій, круглих столів, документальних і фотовиставок, заходів патріотичного змісту, в тому числі культурно-мистецьких акцій, показу документальних і художніх фільмів, трансляції тематичних радіо- і телепрограм, присвячених історії українського державотворення та подіям в Україні під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), із залученням учасників цих подій до участі у таких програмах, заходів щодо утвердження позитивного іміджу України у світі.

  Президент пропонує провести заходи зі вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та осіб, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, передбачивши встановлення їм пам'ятних знаків, меморіальних дощок, присвоєння їх імен юридичним особам та об'єктам права власності.

  Глава держави постановив ужити додаткових заходів щодо надання державної підтримки сім'ям громадян, що загинули, втратили здоров'я, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

  Релігійним організаціям пропонується провести вранці 24 серпня 2014 року молебні за Україну.

  Крім цього, Міністерству оборони України, обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено забезпечити проведення 24 серпня 2014 року на відзначення 23-ї річниці незалежності України святкового салюту двадцятьма артилерійськими залпами у столиці України - місті-герої Києві, місті-герої Одесі, містах, де розташовані штаби та види оперативних командувань Збройних Сил України, а також святкових феєрверків в інших обласних центрах.

  Попередній матеріал
  Бойовики передали "чорні скринькі" зі збитого "Боїнга" представникам Малайзії
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині зменшують кількість блокпостів
  Теги:
  Loading...