Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Президент закликав не піддаватись на провокації Росії на зразок "Безсмертного полку"

Глава держави переконаний, що "Безсмертний полк" – взірець витонченої політичної спекуляції на почуттях людей

Президент України Петро Порошенко закликав не піддаватись на провокації на кшталт "Безсмертного полку" . Про це він заявив під час складання присяги військовими Президентського полку, передає "Укрінформ". 

"Акція "Безсмертний полк" – взірець витонченої політичної спекуляції на почуттях людей. Хотілося б, щоб це почули ті українці, які повірили в щирість її організаторів. Адже в Москві придумали її насправді не для того, щоб вшанувати пам'ять захисників... А для того, щоб російській експансії в сусідні країни допомагали не лише живі", – відзначив Президент.

Крім того, він розповів, що 9 травня у Москві під час акції "Безсмертний полк" пообіцяли нести портрети російських бойовиків, "які з мечем до нас прийшли, а тому від меча і загинули. От це і є справжній символ так званої дружби, дружби у великих і лукавих лапках".

Також Порошенко підкреслив, що Україна категорично відкидає спроби РФ використовувати перемогу над нацизмом у Другій світовій війні для задоволення її реваншистських, імперських та експансіоністських потреб. 

"Друга світова війна закінчилася сімдесят два роки тому, а Кремль все ще поривається командувати Україною, неначе чотирма українськими фронтами сорокових років минулого століття", – заявив Порошенко.

Водночас, за його словами, Україна наростила м'язи і стала сильнішою. "Ми переможемо! Це – наш святий обов'язок перед загиблими у Другій світовій війні і тими героями, які в наші дні віддали життя за вільну Україну", – наголосив глава держави. 

Як повідомлялося, 9 травня у Харкові сталися заворушення між учасниками акції "Безсмертний полк" та проукраїнськими активістами. Крім того, у Запоріжжі 9 травня відбулися сутички між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги".

Сутички у Запоріжжі між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги" - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві поліція вилучила плакат у проросійських активістів
Наступний матеріал
Порошенко: Україна не відзначатиме 9 травня за московським сценарієм
Loading...