twitter.com/stsegolko

Порошенко: Україна не відзначатиме 9 травня за московським сценарієм

  Президент заявив, що українці є повноправними учасниками перемоги над нацизмом у Другій світовій, тому це свято є і буде, але Україна не відзначатиме його за московським сценарієм

  Під час церемонії складання присяги військовими Президентського полку та 101 окремої бригади Генштабу Збройних Сил України глава держави заявив: "Ми, українці, є повноправними учасниками перемоги над нацизмом. Гіркі спогади про ті роки не полишають нас, дбайливо передаються з покоління у покоління. Свято це є і буде, але ми більше не станемо відзначати його за московським сценарієм".

  Він зауважив, що, безумовно, війна мала планетарний характер, і, звичайно, народи колишнього Радянського Союзу воювали разом. Але при всьому цьому війна мала і свій окремий, український, вимір, який для нас, беззаперечно, головний, наголосив Президент. 

  "Його не можна описати лише двома фарбами, чорною та білою, а інших в радянській та російській палітрі – неначе й нема", – зазначив керівник держави. 

  Він наголосив, що як Президент України засвідчує найглибшу повагу і шану усім ветеранам Другої світової війни, учасникам українського визвольного руху, громадянам, які зазнали жахів нацистських переслідувань. І водночас як Верховний Головнокомандувач висловив вдячність українським військовослужбовцям за мужність у захисті країни від російської агресії. 

  Попередній матеріал
  Президент закликав не піддаватись на провокації Росії на зразок "Безсмертного полку"
  Наступний матеріал
  "Травнева несподіванка": Українців попереджають про заморозки
  Loading...

  Біля обеліска Слави виникла штовханина через розірваний прапор СРСР

  У Києві поліція вилучила плакат у проросійських активістів

  Молебень, покладання квітів та "заборонені стрічки": як минув День Перемоги у Львові

  Поліція заявляє про затримання проросійського активіста і поранення правоохоронця в центрі Києва

  Харків: активісти закликали "Безсмертний полк" прибрати плакати з георгіївськими стрічками

  Сутички у Запоріжжі між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги" - фото