Президент відвідав і нагородив поранених десантників

  Президент України Петро Порошенко відвідав військовий шпиталь, де лікуються бійці, поранені під час АТО. Голова держави привітав вояків з днем десантника, який відзначають сьогодні, 2 серпня.


  Президент високо оцінив роль вітчизняних Високомобільних десантних військ у проведенні АТО. А п'ятьох десантників – Олександра Пономарьова, Юрія Весельського, Сергія Ільницького, Сергія Козака та Олександра Чорпіту – нагородив орденами "За мужність" та "Богдана Хмельницького".

  У антитерористичній операції нині беруть участь чотири бригади українських десантників. Бойові завдання на Сході України щодня виконують військовослужбовці 25-ї бригади з Дніпропетровська, 79-ї бригади з Миколаєва, 80-ї бригади зі Львова і 95-ї бригади з Житомира. Вперше в історії незалежної України десантники відзначають своє професійне свято на полі бою.

  Крім цього, вітання "крилатої піхоти" зі святом розмістили офіційні сайти голови держави, Міністерства оборони та прес-центру АТО.

  А командир житомирських десантників привітав побратимів просто з передової: "Кінцева мета – закінчення війни і повернення додому. Вперше в історії України, в історії Високомобільних десантних військ військова частина у повному складі зустрічає це свято на передньому краї під час виконання завдання. З нашим професійним святом я хочу привітати всіх тих, хто носить блакитний берет і тільник, всіх тих бойових товаришів, які з усіх десантних бригад, які разом з нами, поруч, на передовій. Побажання тільки одне – усі залишіться живими і поверніться додому вчасно", – сказав полковникМихайло Забродський.

  Попередній матеріал
  ГПУ відкрила понад 1500 кримінальних справ через оставини проведення АТО
  Наступний матеріал
  Львівські волонтери шиють розвантажувальні жилети для бійців АТО