Львівські волонтери шиють розвантажувальні жилети для бійців АТО

  Розвантажувальні тактичні жилети для учасників Антитерористичної операції власноруч і власним коштом шиють волонтери зі Львова. Дизайн розробили на прикладі амуніції для військових НАТО. Доброчинці кажуть: щомісяця у такі жилети одягають до сотні бійців.


  Математик за освітою, а тепер волонтер Любомир Полюга заради підтримки вояків на Сході опанував секрети роботи на швейній машинці. Волонтер шиє тактичні жилети для українських бійців.

  Робота кипить здебільшого пообіді – волотери долучаються, коли закінчують працювати на основному місці роботи. Кажуть, це не легка праця, але їх мотивує те, що бійцям на передовій набагато важче і вони потребують допомоги.

  Ідею виготовлення амуніції започаткував бізнесмен Руслан Палажій. Каже, сам служив у морській піхоті, де під час міжнародних навчань і побачив тактичні жилети, які використовують військові НАТО. Він придбав десять швейних машин і разом з однодумцями взявся до роботи.

  Жилети виготовляють з вогнетривкого матеріалу. Така амуніція дає можливість економно розмістити велику кількість необхідних у бою речей – запасні магазини, ніж, гранати, рацію, ліхтарик, флягу. У деякі кишеньки насипають ще свяченого маку і води.

  За місяць копіткої роботи уже відправили близько сотні жилетів для бійців у зоні АТО. Втім, волонтери нарікають – могли б майструвати і більше, але бракує робочих рук.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львівщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Президент відвідав і нагородив поранених десантників
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура перевіряє, чи Пшонка не став казахом