ГПУ відкрила понад 1500 кримінальних справ через оставини проведення АТО

  Понад півтори тисячі кримінальних проваджень порушила Генеральна прокуратура щодо обставин проведення Антитерористичної операції. Про це повідомив чільник відомства Віталій Ярема.


  За його словами, зокрема йдеться про підозру у дезертирстві 16-х бійців 51-ї механізованої бригади. Солдати та офіцери стверджують, що змушені були перетнути кордон із Росією через те, що потрапили у засідку терористів і були без зброї. Єдиний вихід із оточення був на територію Федерації. Військова прокуратура підозрює бійців у тому, що вони самовільно залишили місце бою. Цю справу нині розглядає суд Запоріжжя. У Генпрокуратурі стверджують: під судом не тільки рядові бійці, а й їхні керівники.

  "Це кримінальні провадження по тих військовослужбовцях, які є дезертирами, які відмовилися виконувати накази командирів, самостійно залишили поле бою. Здійснювалося активне провадження по військовослужбовцях 51-ї бригади. Крім того, Генеральною прокуратурою проводяться десятки розслідувань, в тому числі і за фактом загибелі 49-ти десантників під час того, як був збитий літак Іл-76", – розповів Віталій Ярема.

  Попередній матеріал
  Лівійська армія завдала авіаударів по базах ісламістів
  Наступний матеріал
  Президент відвідав і нагородив поранених десантників