facebook.com/petroporoshenko

Президент повідомив, де розмістять Меморіал українських Героїв

Як зазначив глава держави, подвиг звитяжців, які боронять українську землю від російського агресора, буде жити завжди. Для його увічнення був підписаний указ про створення Меморіалу українських героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Про це повідомив Президент Петро Порошенко у своєму виступі під час відкриття фотовиставки "Четверте покоління".

"Нещодавно до мене звернулися десятки громадських організацій ветеранів Антитерористичної операції, які представили своє бачення меморіального комплексу. На переконання авторів звернення, Меморіал слід розташувати в історичному місці. Хотів би зацитувати: "Це має бути максимально відкритий простір, велика територія, де люди могли б не тільки покласти квіти чи вінки, а й перебувати певний час, думати, згадувати, осмислювати минуле, сьогодення та дивитися в майбутнє", – зазначив Порошенко.

"Сьогодні тут присутні представники громадських організацій, які звернулись до мене. Вдячний вам за ініціативу та наголошую, що загалом погоджуюсь із запропонованими вами підходами. Має бути найближчим часом оголошено всеукраїнський конкурс, який за вашої участі й визначить, яким мають бути будова Меморіалу та його наповнення експонатами та артефактами", – наголосив Президент.

"Вважаю, кращої історичної локації для розташування Меморіалу українських героїв, ніж ці високі пагорби правого берега Дніпра, – годі й шукати. Відтак, уся ця територія, де розміщуватиметься, зокрема, Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також майбутній Меморіальний комплекс учасникам антитерористичної операції, має стати єдиним Меморіалом українських героїв. Можете вважати, що відповідне політичне рішення вже прийняте", – додав він.

Попередній матеріал
Експерт розповів, як і де працює пристрій для блокування сепаратистських ефірів
Наступний матеріал
"УПА - відповідь нескореного народу": У Києві відкрили фотодокументальну виставку про боротьбу української повстанської армії
Loading...

Порошенко підписав закон, що дозволить присвоювати звання Героя України іноземцям

Президент підписав Закон, який спрощує процедуру отримання дозволів для будівництва

Президент щодо старту Євробачення-2017: Іноземні гості повинні повернутися додому з яскравими враженнями про Україну

Порошенко підписав закон, згідно з яким ЄІБ надасть 200 млн євро на розвиток громадського транспорту в Україні

На противагу радянській практиці: Президент подав до ВР оновлений закон про освіту

Порошенко підписав одразу два закони, що підвищать соцзахист військових та їхніх сімей