yak-prosto.com

Представник МТС розповів, яким чином спецслужби прослуховують абонентів

  Розробники телекомунікаційного обладнання залишили "дірки", які можуть використовувати спецслужби для прослуховування абонентів. Про це заявив директор з корпоративного управління і контролю "МТС Україна" Олег Проживальський в інтерв'ю АІN, пише


  За його словами, звинувачення операторів мобільного зв'язку в тому, що вони "оповіщали" людей на Майдані відомими СМС про заборону участі у заворушень - безпідставні.

  "Ці повідомлення розсилали піратські базові станції, які підключились до наших мереж", - розповів Проживальський.

  Він пояснив, що телефони абонентів "запрограмовані таким чином, щоб підключатись до найсильнішого сигналу, який вдається зловити".

  "Спецслужби встановлювали поблизу Майдану такі базові станції, телефони протестувальників прив'язували до цих станцій, і на ці телефонии надсилали СМС", - пояснив він.

  "Буду говорити, як є, не приховуючи – з цими станціями працювали українські спецслужби за завданням колишньої влади", - заявив представник компанії.

  Також він розповів, що у Криму, коли операторів, зокрема МТС, звинуватили у співпраці з окупантом, такими ж станціями просто користувалися вже російські спецслужби.

  За його словами, це можливо тому, що "очевидно, розробники телекомунікаційного обладнання спеціально залишили таку "дірку" для своїх спецслужб – щоб у випадку чого нею можна було скористатись".
  Попередній матеріал
  Полонений терорист розповів, скільки йому платили за участь в диверсіях на Сході України
  Наступний матеріал
  Щоб доправити бронежилети усім військовим може знадобитися місяць - Міноборони
  Теги:
  Loading...