Ресторан, кафе
Ресторан, кафе 5 канал

Правила виходу з карантину: Ляшко затвердив рекомендації для закладів, яким дозволено відкритися

  Читайте по-русски
  У МОЗ закликають перед початком зміни усім працівникам міряти температуру

  Як працювати в умовах пандемії коронавірусу? Головний санітарний лікар Віктор Ляшко затвердив рекомендації для закладів, які зможуть відчинити свої двері для відвідувачів уже завтра – 11 травня. Серед них ресторани, салони краси, непродовольчі магазини, юридичні фірми, тощо. Про це Ляшко повідомив у Facebook.

  У МОЗ закликають перед початком зміни усім працівникам міряти температуру і у разі, якщо вона вища за 37,2, відправляти людину додому. Працівники мають бути в масках і регулярно дезінфікувати руки та приміщення.

  У перукарнях, салонах краси та стоматологічних кабінетах приймати клієнтів рекомендують лише за попереднім записом, а у самому приміщенні має бути не більше 1 людини на 5 квадратних метрів. І після кожного відвідувача необхідно проводити дезінфекцію.

  Також мають прибрати всі журнали, брошури та рекламні матеріали. У закладах громадського харчування, окрім засобів індивідуального захисту та дезінфекції, клієнтів мають обслуговувати на винос, а страви видавати у закритих контейнерах, прибрати усі паперові меню. Видавати їжу мають на літніх терасах, а розраховувати клієнтів – винятково через спеціально облаштоване вікно.

  На терасах має перебувати не більше 1 людини на 10 квадратних метрів. Так само і в магазинах. Але там ще повинні що дві години обробляти усі поверхні, та стежити, аби не виникали черги. Це неповний перелік вимог та рекомендацій. Прочитати більше можна на сайті МОЗ.

  Нагадаємо, у лікарнях перебувають не більше 15% від усіх інфікованих вірусом COVID-19. Про це на брифінгу в неділю розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

  Попередній матеріал
  Пірати захопили вантажний корабель біля Африки, викрали двох членів екіпажу – в тому числі українця
  Наступний матеріал
  У МЗС пояснили, як українці можуть виїхати за кордон
  Loading...

  Україна може вийти з карантину за скороченим планом – Ляшко

  Карантин в Україні хочуть продовжити як мінімум до 12 травня – МОЗ

  Коронавірус в Україні: брифінг МОЗ щодо ситуації станом на ранок 10 квітня

  "Не раніше ніж за 10 днів": у МОЗ кажуть, що говорити про зняття карантину поки зарано

  МОЗ: Україна може повернутися до нормального життя вже через два тижні при дотриманні карантину

  В Україні за потреби робитимуть 30 тисяч тестів на коронавірус на тиждень – Ляшко